Stolarz budowlany (team 2-4 osoby) Belgia, od zaraz!

Oferta pracy z dnia: 2018/05/17
Oferta ważna do dnia: 2018/06/16
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Knurów
Numer referencyjny: CS/BE/042018
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług. Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

ZADANIA:

  • montaż drewnianych szalunków zgodnie z rysunkiem technicznym

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku stolarz budowlany/ cieśla
  • mile widziane posiadanie samochodu

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie w wysokości 14,97 EURO brutto na godzinę oraz nadgodziny płatne 150% (około 2 tysiące euro netto/ miesiąc)
  • trzynastą pensję, pakiet prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Alicja Zabłocka
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 504 862 601, +48 506 561 723