Sprzedawca w branży spożywczej

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Opcje dodatkowe: Program 50+

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawcy do sklepu spożywczo-monopolowego. Sklep mieści się na terenie Katowic – osiedle Witosa. Praca dwuzmianowa w godzinach 7-22.

WYMAGANIA:

Dobra organizacja pracy

– Uczciwość

– Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

– Łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole

– Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
– Rozliczenie ze sprzedaży
– Profesjonalny kontakt z klientem
– Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

– Ekspozycja towarów i sprawdzanie terminów ważności produktów

– Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy

– Sporządzanie zamówień z uwzględnieniem dotychczasowej sprzedaży

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– Terminową wypłatę wynagrodzenia

– Premie uznaniowe uzależnione od wysokości obrotów

Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV ze zdjęciem na adres email