Sprzedawca Sklep Medyczny

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: MEDMEN
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zatrudnimy osobę na stanowisko sprzedawcy w sklepie medycznym – Ruda Śląska

Zakres obowiązków:

obsługa klientów,
sprzedaż materiałów medycznych i wyrobów refundowanych,
wystawianie dokumentów handlowych.

Wymagamy :

wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta, technik farmacji, magister farmacji, lub wykształcenie średnie z ukończonym kursem (do 10.02.09r.) z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych
umiejętność obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
doświadczenie w obsłudze klienta bezpośredniego
komunikatywność, otwartość
samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy umowę o pracę na pełen etat

Terminowe wynagrodzeniea plus dodatkowe prowizje od sprzedaży

UWAGA- Osoby nie posiadające wymienionego wykształcenia lub ukończonego kursu nie będa brane pod uwagę!

CV – prosimy przesyłać za pomocą formularza ze strony.