Specjalista/ka ds. planowania produkcji

Oferta pracy z dnia: 2018/07/14
Oferta ważna do dnia: 2018/08/13
Pracodawca: Trenkwalder
Miejsce pracy: Zabrze
Numer referencyjny: a0t5800000Oao7WAAR
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • monitorowanie poziomu zapasów wyrobów gotowych,
  • analizowanie zamówień od klientów,
  • sporządzanie i korygowanie na bieżąco tygodniowych planów produkcyjnych na podstawie zamówień klientów i terminów realizacji oraz poziomu zapasów wyrobów gotowych, surowców i produkcji w toku.
  • monitorowanie realizacji zamówień produkcyjnych i utrzymywanie ich właściwego poziomu,
  • wystawianie i aktualizowanie zamówienia produkcyjnego w systemie informatycznym,
  • ścisła współpraca z działami produkcji, technologii i jakości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne/techniczne),
  • doświadczenie w planowaniu małoseryjnej i sezonowej produkcji (mile widziane również doświadczenie w obszarze logistyki oraz wiedza dotycząca funkcjonowania magazynu w branży produkcyjnej),
  • doświadczenie w zamawianiu surowców/materiałów do produkcji,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta),
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).