Specjalista ds. Personalnych/HR

Branża: HR, Kadry
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej z 25-letnią tradycją, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Personalnych

Twoje codzienne obowiązki:

  • przygotowywanie danych oraz sprawozdań na potrzeby audytów i kontroli
  • budżetowanie, prognozowanie i kontroling kosztów wynagrodzeń
  • sporządzanie raportów i analiz z obszaru HR
  • wsparcie działu HR

Twoje zaangażowanie docenimy oferując:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • bogaty pakiete benefitów (w tym: Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków oraz do wypoczynku)
  • premie za wyniki i pomysły

Jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w prowadzeniu budżetu kosztów pracy
  • znajomość wskaźników efektywnościowych w obszarze HR
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • biegłą znajomość programów Excel i Power Point, mile widziana – Access

Aplikuj i rozpocznij karierę na stanowisku Specjalista ds. personalnych