Specjalista ds. ochrony środowiska

Oferta pracy z dnia: 2018/02/14
Oferta ważna do dnia: 2018/03/17
Pracodawca: LAT Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

LAT Sp. z o.o. producent aparatury kontrolno-pomiarowej o ugruntowanej pozycji na rynku  poszukuje kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy: Katowice – Centrum

Wymagania:

Wykształcenie wyższe związane z ochroną środowiska,

Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

Znajomość zagadnień związanych z ochroną powietrza

Znajomość zagadnień prawnych w zakresie ochrony powietrza,

Umiejętność pozyskiwania wiedzy w tematyce ochrony środowiska,

Dodatkowym atutem będzie znajomość technicznych zagadnień związanych z wykonywaniem pomiarów środowiskowych ( emisja i imisja ),

Znajomość języka angielskiego,

Znajomość pakietu MS Office,

Prawo jazdy kategorii B,

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność przekazywania wiedzy,

Komunikatywność, bezkonfliktowość oraz umiejętność pracy w zespole,

Umiejętność organizacji pracy oraz samodzielne w wykonywane powierzonych obowiązków.

Obowiązki osoby zatrudnionej:

Monitorowanie zmian w prawie dotyczących pomiarów w ochronie powietrza ,

Doradztwo techniczne dla klientów,

Opieka nad obecnymi klientami,

Pozyskiwanie nowych klientów,

Sporządzanie ofert,

Przygotowywanie materiałów informacyjnych dla klientów,

Kontrola nad terminowością wykonywaniem umów i zleceń,

Opieka nad działalnością serwisu – prowadzenie dokumentacji,

Merytoryczna opieka nad zawartością strony internetowej.

Oferujemy:

Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,
Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach,

Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego,

Prywatna opieka medyczna,

Pracę w przyjaznej atmosferze.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997

roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Kontakt:
Chorzowska 73
322599443
Email: praca@lat.com.pl