Regional Sales Manager (branża HR)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ETC Group Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: RSM/PJ
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

PowerJobs to Agencja Pracy Tymczasowej działająca w ramach spółki ETC Group.
Prowadzimy rekrutacje na stanowiska niskiego, średniego i wyższego szczebla.
Współpracujemy z renomowanymi przedsiębiorstwami na terenie południowej Polski oraz Francji, działającymi w różnych sektorach przemysłu.

OPIS STANOWISKA:

  • Budowanie i realizacja strategii sprzedaży usług z zakresu rekrutacji tymczasowych, stałych i innych usług świadczonych przez agencję pracy tymczasowej;
  • Samodzielne pozyskiwanie projektów poprzez własne działania (relacje biznesowe, telefon, mail, spotkania, udział w wydarzeniach, networking, social media itd.)
  • Prowadzenie procesów handlowych zgodnie z ustalonymi zasadami, w tym odbywanie spotkań z Klientami, zbieranie informacji o potrzebach, prowadzenie prezentacji handlowych, samodzielne tworzenie ofert i przygotowywanie umów, przeprowadzanie negocjacji handlowych przy ew. wsparciu przełożonego, zdobywanie zamówień oraz nadzór nad realizacją prac i fakturowaniem;
  • Działania na rzecz rozwoju biznesu;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z Klientami firmy;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami;
  • Współpraca z działem rekrutacji i koordynacji projektów.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług;
  • Mile widziane doświadczenie w działaniach handlowych w agencji pracy;
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne;
  • Zdolność analizy pozycji rynkowej i potencjału Klienta;
  • Czynne prawo jazdy kat B.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią za wyniki;
  • Samodzielne stanowisko pracy;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach, współpraca z prestiżowymi Klientami całego Śląska;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość korzystania z Benefit System (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny).