Programista C#

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer referencyjny: PC#/K/012018
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży IT dostarczającej kompleksowe rozwiązania systemowe klasy contact center, dedykowane zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak też korporacjom, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

GŁÓWNE ZADANIA

  • projektowanie oraz utrzymywanie oprogramowania
  • tworzenie rozwiązań programistycznych oraz ich analiza
  • archiwizacja i przygotowywanie dokumentacji technicznej

NIEZBĘDNE W CODZIENNEJ PRACY

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe – informatyka lub pokrewne
  • umiejętność pracy w oparciu o metodykę Agile
  • umiejętność programowania zgodnie ze wzorcami z grupy MV
  • dobra znajomość SQL wraz z zagadnieniami bazodanowymi
  • sztuka tworzenia warstwy ORM z zastosowaniem wybranego frameworku
  • umiejętność pracy z narzędziami kontroli wersji Git, SVN
  • znajomość JQuerty, Javascipt oraz CSS
  • znajomość Angular 2/4/5 lub ReactJS

OFERUJEMY

  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, B2B)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • premie miesięczne do 20% wynagrodzenia miesięcznego, uzależnione od osiągnięć
  • program lojalnościowy – „zbieraj punkty i wymieniaj na sprzęt”
  • indywidualną ścieżkę kariery, szkolenia i rozwój dostosowany do potrzeb