Pracownik wsparcia produkcji

Oferta pracy z dnia: 2019/10/10
Oferta ważna do dnia: 2019/11/09
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice
Numer referencyjny: PWP/009/MLI
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Wsparcie Operatorów maszyn przy czynnościach produkcyjnych
  • Proste prace związane z produkcją wymienników cieplnych do urządzeń chłodniczych w oparciu o najwyższe światowe standardy
  • Segregowanie i dostarczanie komponentów na halę produkcyjną
  • Dbanie o porządek na hali produkcyjnej
Wymagania:

  • Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Sumienność, rzetelność, punktualność
  • Zdolności techniczne
  • Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego się nauczysz!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę za pośrednictwem APT
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Dofinansowanie posiłków
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjazną atmosferę w firmie