Pracownik produkcyjny (m/k)

Oferta pracy z dnia: 2018/05/18
Oferta ważna do dnia: 2018/06/17
Pracodawca: Trenkwalder
Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: a0t5800000OZgSjAAL
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • produkcja wyrobów dla klienta,
  • obsługa maszyn.

Wymagania:

  • gotowość podjęcia pracy na 3 zmiany,
  • umiejętności manualne,
  • spostrzegawczość,
  • dobra organizacja pracy,
  • otwartość na wiedzę i zdobywanie nowych umiejętności,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora maszyn będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • wzrost wynagrodzenia po trzech miesiącach,
  • premię kwartalną,
  • wolne weekendy.