Pracownik produkcji

Oferta pracy z dnia: 2019/11/09
Oferta ważna do dnia: 2019/12/09
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice
Numer referencyjny: PPR/009/MLI
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Praca przy produkcji wymienników cieplnych
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Pakowanie i sortowanie wyprodukowanych elementów
  • Dbanie o wysoką jakość produkowanych elementów
  • Dbanie o porządek na hali produkcyjnej

Wymagania:

  • Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Sumienność, rzetelność, punktualność
  • Mile widziane przygotowanie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z możliwością rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Zatrudnienie przez APT, następnie przejście bezpośrednio pod firmę po 6 miesiącach
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwości rozwoju zawodowego – rekrutacje wewnętrzne
  • Bardzo dobry system wdrożeniowy
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Dogodną lokalizację – bezpośrednio przy DK 88