Pracownik Produkcji

Oferta pracy z dnia: 2018/05/17
Oferta ważna do dnia: 2018/06/16
Pracodawca: PLUS KADRA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mysłowice
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół. Cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników. Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów do:
Magazynier/ka
Miejsce zatrudnienia: Mysłowice
Główne obowiązki:

– pakowanie, foliowanie produktów,
– przewożenie produktów,
– raportowanie,
– porządkowanie miejsca pracy,

Wymagania:

– praca w systemie 4 brygadowym,
– dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
– dyspozycyjność,

Oferujemy:

– długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
– przyjazna atmosfera,
Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1676/3
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).