Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe ( okolice Gliwic)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ETC Group Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Jesteśmy agencją zatrudnienia PowerJobs wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11749.
Działamy głównie w województwie śląskim i małopolskim, a także we Francji. Stawiamy na odpowiedzialność oraz przestrzeganie zasad.
Szukamy osób do pracy w renomowanym magazynie w Kleszczowie koło Gliwic ( okolice przystanku Brzezinka Park Logistyczny).

Zakres obowiązków:

  • Transport wewnętrzny towarów na hali magazynowej,
  • Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych,
  • Skanowanie towarów oraz wprowadzanie danych do systemu SAP,
  • Inne prace magazynowe.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnień do obsługi wózków jezdniowych ( preferowany certyfikat UDT),
  • Gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym,
  • Samodzielności i zaangażowania,
  • Doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej firmie w młodym zespole,
  • Wynagrodzenie zasadnicze 2600-3000 złotych brutto,
  • Premie m.in. kwartalne i za polecenie pracownika,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz kartę MultiSport.