Osoba Sprzątająca – Zabierzów – ZAPEWNIONY TRANSPORT

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: PLUS KADRA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jaworzno
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: OSOBY SPRZĄTAJĄCEJ
Miejsce pracy: Zabierzów (zapewniony transport)

Główne obowiązki:
– utrzymanie czystości na hali produkcyjnej,
– sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych
Wymagania:
– aktualna książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia,
– dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
– chęci do pracy,
– dokładność
Oferujemy:
– atrakcyjne warunki finansowe,
– zapewniony transport do pracy,
– umowę o pracę,
– możliwość długotrwałej współpracy,
– pracę „od zaraz”

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny: 696 003 465.

Plus Kadra Sp. z o.o. ul. J. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków.