Operator montażu elektrycznego

Oferta pracy z dnia: 2019/10/08
Oferta ważna do dnia: 2019/11/07
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer referencyjny: OME/010/AOZ
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice

Opis stanowiska pracy:

  • Montaż podzespołów produktu zgodnie ze schematami elektrycznymi
  • Pobieranie komponentów, podzespołów zgodnie z instrukcją
  • Wypełnianie dokumentacji załączonej do produktu
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych, testów
  • Analiza i naprawa usterek

Czego od Ciebie wymagamy:

  • Uprawnień SEP do 1 kV
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zaangażowania i sumienności

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne wynagrodzenie i system premiowy
  • Pracę w systemie 2-zmianowym
  • Pakiet benefitów (kartę Multisport, ubezpieczenie PZU, zniżki i inne)
  • Po okresie próbnym szansę przejścia w struktury firmy – już po 3 miesiącach!
  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower

Jesteś zainteresowany? Aplikuj już dziś!

Dane kontaktowe:
Tel.: 600 408 663