Operator maszyn

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice
Numer referencyjny: OMN/009/SSZ
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia Manpower (nr certyfikatu 412) dla jednego ze swoich klientów, prężnie rozwijającej się firmy z branży automotive, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa maszyn na liniach produkcyjnych
  • Dbanie o wysoką jakość wytwarzanych produktów
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • Prace montażowe poszczególnych komponentów dla branży automotive

Wymagania:

  • Chęć do nauki, duża motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Dokładność oraz sumienność
  • Zdolności manualno-zręcznościowe
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Doświadczenie mile widziane

Oferta:

  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej z możliwością przejścia w struktury firmy
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz korzystania z benefitów
  • Praca w renomowanej firmie z branży automotive
Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu pod numerem: 668 125 033.