Młodszy Doradca w dziale sprzedaży

Oferta pracy z dnia: 2018/05/17
Oferta ważna do dnia: 2018/06/16
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: MDS/003/KKO
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

Prace administracyjno-biurowe:

  • Wsparcie Senior Doradców w procesie sprzedaży
  • Bieżące wsparcie sekretariatu
  • Weryfikowanie i kompletowanie dokumentacji oraz wysyłanie umów
  • Zlecanie wyceny przedmiotu leasingu, potwierdzanie ceny oraz stawki amortyzacyjnej
  • Sporządzanie umów kredytowych, umów leasingu
  • Wprowadzanie danych zawieranych umów kredytowych do wniosku w systemie

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w instytucjach finansowych, administracji, sprzedaży
  • Smykałka sprzedażowa, która będzie niezbędna na docelowym stanowisku samodzielnego Doradcy
  • Zainteresowanie obszarem finansów, bankowości, mile widziani studenci ww. kierunków studiów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność oraz odpowiedzialność w wykonaniu zadań administracyjnych związanych między innymi z procesem zawierania umów
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy

Oferta:

  • Praca w największej firmie leasingowej w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę na czas określony – 6 mies. za pośrednictwem firmy Manpower
  • Po 6- ciu mies. możliwe zatrudnienie na stałe + niezbędne narzędzia pracy (samochód do własnej dyspozycji, laptop, telefon)
  • Dofinansowanie opieki medycznej Medicover
  • Możliwość skorzystania z karty sportowej Multisport
  • Możliwość budowania oraz rozwijania swoich umiejętności w pozyskiwanie nowych dostawców i klientów na lokalnym rynku w celu budowania bazy kontaktów
  • Zdobywanie wiedzy o produktach, usługach, procedurach i standardach sprzedaży obowiązujących w firmie
  • Praca w godzinach 8-16/ 9-17, poniedziałek – piątek
  • Dwudniowe szkolenie wstępne wyjazdowe we Wrocławiu
  • Wynagrodzenie 3500 zł brutto + premie kwartalne
  • Praca od zaraz