Magazynier z uprawnieniami do obsługi ładowarek

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Trenkwalder
Miejsce pracy: Zabrze
Numer referencyjny: a0t5800000OZOWqAAP
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • prace magazynowe,
  • zbieranie zamówień,
  • układanie towaru za pomocą ładowarki.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w magazynie – min. rok,
  • uprawnienia do obsługi ładowarek – warunek konieczny!
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane,
  • gotowość do pracy zmianowej (6-14, 14-22).

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • przyjazne warunki pracy,
  • premię miesięczną.