Magazynier kobiety i mężczyźni

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: PLUS KADRA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mysłowice
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół. Cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników. Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów do:
KOMPLETOWANIA TOWARÓW
Miejsce zatrudnienia: Mysłowice

Główne obowiązki:
– przygotowanie zamówienia różnego rodzaju produktów samochodowych do transportu (lampy, żarówki i inne do max 20 kg)
– przewożenie pudeł z produktami z jednego miejsca na drugie
– foliowanie przygotowanych produktów
– oznakowanie wyrobów szklanych
– raportowanie
– porządkowanie miejsca pracy
Wymagania:
– gotowość do zmianowego czasu pracy
– zdolności manualne
– chęć do pracy,
– zaangażowanie,
– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
– umowa zlecenie do grudnia 2018 po tym terminie będziemy przedłużać współpracę
– odkładanie składek na ubezpieczenie zdrowotne, społeczne i chorobowe (z wyjątkiem uczniów i studentów)
– zatrudnienie od poniedziałku do piątku
– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
– szukamy osób do dłuższej współpracy

Do udziału w procesie rekrutacji zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Proszę o wysłanie CV za pomocą przycisku – Aplikuj – lub o kontakt telefoniczny 603 721 199, 32 348 64 26
Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Po 16 i w weekendy prosimy o wiadomość SMS o treści: „Magazyn Mysłowice” i oddzwonimy.

Plus Kadra Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 22/207
40 032 Katowice

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1676/3

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).