Inżynier/Technolog procesu tworzyw sztucznych HDPE

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Trenkwalder
Miejsce pracy: Zabrze
Numer referencyjny: a0t5800000Oao5fAAB
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • dbanie o prawidłowość przebiegu procesów technologicznych kształtowania i obróbki tworzyw sztucznych – HDPE w firmie,
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w procesie produkcji,
  • nadzór nad przeprowadzaniem prób technologicznych,
  • zamawianie narzędzi,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych również pod kątem zdolności produkcyjnych linii,
  • opracowywanie oraz zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną,
  • wspieranie procesu kalkulacji nowych wyrobów oraz projektowania i budowy nowych narzędzi na potrzeby produkcji,
  • przygotowanie obliczeń, zestawień materiałowych i innych raportów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne – preferowane kierunki:technologia przetwarzania materiałów, technologia chemiczna, technologia tworzyw sztucznych,
  • bardzo dobra znajomość technologii przetwarzania tworzyw sztucznych – HDPE,
  • doświadczenie na zbliżonym stanowisku mile widziane,
  • znajomość oprogramowania wspierającego projektowanie np. AutoCAD,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku pracy,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju.