Inżynier produkcji

Oferta pracy z dnia: 2018/08/11
Oferta ważna do dnia: 2018/09/10
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Pyskowice
Numer referencyjny: IPR/065/DST
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Przygotowanie dokumentacji projektowej/ produkcyjnej zgodnie z wymaganiami klienta/ specyfikacją produktu/ normami branżowymi
  • Opracowywanie technologii produkcji
  • Kontrola i nadzór nad kolejnymi etapami budowy
  • Kontakt z klientem w celu ustalenia specyfikacji produktu
  • Kontrola i udoskonalanie konstrukcji całych budynków lub ich elementów
  • Analiza przyczyn powstałych błędów produkcyjnych

Zadania uzupełniające:

  • Nadzór nad listą form i szalunków

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – min. inż. na kierunku budownictwo
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi programów graficznych 3D
  • Wiedza z zakresu projektowania prefabrykatów
  • Wiedza z zakresu projektowania stacji transformatorowych
  • Znajomość norm branżowych
  • Doświadczenie w produkcji małoseryjnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego, mile widziana j. niemieckiego

Oferta:

  • Gwarancja stabilnego i przejrzystego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Duże możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjemna, rodzinna atmosfera
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kurs języka niemieckiego