Fizjoterapeuta

Oferta pracy z dnia: 2018/05/16
Oferta ważna do dnia: 2018/06/16
Pracodawca: Centrum Widzyk Sp. k.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie, Inna, Kontrakt

Fizjoterapia jest Twoją pasją?

Chcesz pomagać ludziom wracać do sprawności?

Lubisz się uczyć i nie boisz wyzwań?

Chcesz dać się zaskoczyć i masz otwarty umysł?

Tak?

To czekamy właśnie na Ciebie!

Gwarantujemy:

– wyzwania

– rozwój umiejętności fizjoterapeutycznych

– pracę w miejscu innym niż wszystkie!

Opis stanowiska

Wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i masażu leczniczego (głównie terapia manualna) wyłącznie indywidualna praca z pacjentem rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania – kogo szukamy

Poszukujemy pasjonatów zawodu dla których fizjoterapia to nie tylko praca. Osób gotowych zdobywać nowa wiedzę i umiejętności oraz dążących do zostania specjalistami w swojej dziedzinie.

warunek konieczny: LICENCJAT LUB MAGISTER FIZJOTERAPII oraz NPWZ

dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

komunikatywność i asertywność

wysoka kultura osobista w kontaktach z pacjentami

punktualność, odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy firmy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

Centrum Widzyk Sp. k.

Cieszyńska 317

43-300 Bielsko-Biała

Kontakt:
Bielsko-Biała
516107382
Email: biuro@centrumwidzyk.pl